Lenovo ADLX65NLC2A ADLX65NCC2A Car charger DC/AC adapter Power
  • Model: Lenovo ADLX65NLC2A
Add to Cart:
Lenovo ADLX65NLC2A ADLX65NCC2A Car charger DC adapter
Feature:
Car Plug: DC 10-15V - 8A
Output: 20V 2.25A 3.25A 4.5A 45W 65W 90W
Connector:Square Yellow
Color: Black
Condition: Brand New, 100% OEM compatible