Lenovo ADLX65NLC3A ADLX65SLC2A ADP-65FDB Car charger AC adapter
  • Model: Lenovo ADLX65NLC3A
Add to Cart:
Feature:
Car Plug: DC 10-15V - 8A
Output: 20V 2.25A 3.25A 4.5A 45W 65W 90W
Connector:Square Yellow
Color: Black
Condition: Brand New, 100% OEM compatible