Lenovo ADL230NLC3A 5A10H28356 SA10E75806 00HM627 AC Adapter
  • Model: Lenovo SA10E75806
Add to Cart:
230W 20V 11.5A Lenovo ADL230NLC3A 5A10H28356 SA10E75806 00HM627 AC Adapter Charger
Input: AC 100-240V, 50/60Hz
Output Voltage: 20V 11.5A 230W
Tip Size:Yellow square mouth
Brand: Lenovo AC Adapter
Status: Brand new, Geniune Original
Warranty: 12 months
Package :
1 X 230W 20V 11.5A Lenovo ADL230NLC3A 5A10H28356 SA10E75806 00HM627 AC Adapter Charger