41A-12-850 AC Adapter 12VAC 850mA 41A12850
  • Model: 41A-12-850 AC Adapter 12VAC 850m
  • 985 Units in Stock
Add to Cart:
DESCRIPTION
Model Number: 41A-12-850
Input: 120V 60Hz
Output: 12VAC 850mA