41A-24-350 AC Adapter 24VAC 350mA
  • Model: 41A-24-350 AC Adapter 24VAC 350m
Add to Cart:
DESCRIPTION
41A-24-350 AC Adapter 24VAC 350mA 41A24350
Model: 41A-24-350
Input: 120V 60Hz
Output: 24VAC 350mA