41A-12-500 AC Adapter 12VAC 500mA
  • Model: 41A-12-500 AC Adapter 12VAC 500m
  • 982 Units in Stock
Add to Cart:
DESCRIPTION
41A-12-500 AC Adapter 12VAC 500mA 41A12500
Model Number: J41A-12-500
Input: 120V 60Hz
Output: 12VAC 500mA