Original 39W Sony VAIO SVF13N19DJS SVF13N1A1J AC Power Adapter
  • Model: SVF13N19DJS
Add to Cart:
Input Voltage: 100V-240V 50-60HZ 1.3A
Output Voltage: 19.5V 2.0A/USB 5V 1A 39W