Original 39W Sony Vaio Fit 13A SVF13N15CGB Flip PC AC Adapter
  • Model: SVF13N15CGB
Add to Cart:
Brand Original New 19.5V 2A 39W Sony Vaio Fit 13A SVF13N15CGB Flip PC AC Adapter Charger Power supply Free Cord
Input Voltage: 100V-240V
Output Voltage: 19.5V 2A 39W
USB Output : 5V 1A
Brand: Sony Adapter
power cord: AU, UK, EU, USA ( fit your country)
Status: Brand new
Warranty: 12 months
Part number:
fit models:
Sony Vaio Fit 13A SVF13N15CGB Flip PC