OEM 21V Battery Charger for DC11-2100500U ET-D1810 20V Lithium Ion Battery Pack ET1916 ET1609 ET1613
  • Model: OEM 21V Battery Charger for DC11
Add to Cart:
OEM 21V Battery Charger for DC11-2100500U ET-D1810 20V Lithium Ion Battery Pack ET1916 ET1609 ET1613 ET2211 ET2009 ET1401, Charges MZK 50+ Power Tools, Replacement by Milestock
Connector Type Proprietary
Compatible Devices Charges MZK 50+ Power Tools
Compatible Phone Models MZK DC11-2100500U ET-D1810 ET1916 ET1609 ET1613 ET2211 ET2009 ET1401
Included Components Charges MZK 50+ Power Tools
Special Feature Charges MZK 50+ Power Tools, ETL Certified
Input Voltage 110 Volts (AC)
Amperage 0.5 Amps
Wattage 11 watts
Number of Items 1
See less
About this item
Genuine, OEM Replacement Part; ETL Certified
Compatible with DC11-2100500U ET-D1810 20V Lithium Ion Battery Pack ET1916 ET1609 ET1613 ET2211 ET2009 ET1401, Charges MZK 50+ Power Tools
Input: 100-240V AC, Output: 21V DC 0.5A
Don't replace your Power Tools; upgrade with the DC11-2100500U OEM 21V Battery Charger. Experience excellent quality, reliability, and compatibility. Trust Milestock for your power needs.