NEW Sony 24V 9.4A 225W For TV SONY24V9.4A225W-TV ACDP-240E01 Laptop AC Adapter
  • Model: NEW Sony 24V 9.4A 225W For TV SO
Add to Cart:
Specifications:
Item Name: SONY24V9.4A225W-TV
Input:100-240V 50-60Hz, 2.6A
Adapter Output Voltage: 24V
Adapter Output Current:9.4A
Adapter Power: 225W