24VDC 1000mA AC Adapter For Hon-Kwang D24-10P D2410P Plug In Class 2 Transformer Charger
  • Model: HON-KWANGD24-10P AC Adapter 24VD
Add to Cart:
Adapter Rating: World Wide 100V ~ 240V 50/60Hz
•High Quality PSU/Transformer
•All products are tested to exceed/meet standard specification
HON-KWANGD24-10P AC Adapter 24VDC 1000mA -( )- 2x5.5mm 120vac New 33W Transformer Power Supply