NEW Comtrend BDU165085 AC Adapter 16.5VAC 850mA 0.85A
  • Model: NEW Comtrend BDU165085 AC Adapte
Add to Cart:
Product Description:
Comtrend BDU165085 AC Adapter 16.5VAC 850mA 0.85A
Model Number: BDU165085
Input: 120V 60Hz
Output: 16.5VAC 850mA