20V 2.25A lenovo ThinkPad X240 20AL/20AM Ultrabook AC Adapter
  • Model: lenovo 20V 2.25A
Add to Cart:
INPUT: 100-240V, 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20V 2.25A 45W
Connecter size: Square yellow
Cord Cable: US/ UK/ EU/ AU plug
Warranty: 12 months
Status: Brand new
Fit Model:
lenovo ThinkPad X240 20AL/20AM Ultrabook Series
Package include:
1 x 20V 2.25A lenovo ThinkPad X240 20AL/20AM Ultrabook AC Adapter