20V 2.25A Lenovo ThinkPad T431s ADLX45NCC3A AC Adapter
  • Model: Lenovo ThinkPad T431s 20AA000BUS
Add to Cart:
20V 2.25A Lenovo ThinkPad T431s ADLX45NCC3A AC Adapter Power Supply
Input Voltage: 100V-240V 50-60HZ 1.5A
Output Voltage: 20V 2.25A 45W