19V 6.32A Samsung ADP-120ZB BB AD-12019G AC Adapter Charger
  • Model: Samsung ADP-120ZB BB
Add to Cart:
Item Specification:
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V 6.32A 120W
Connecter size: 5.5mm3.0 mm, with central pin inside(ref to the picture).