19V 6.32A Samsung AD-12019G API2AD58 DP700A3D AC Adapter Charger
  • Model: Samsung AD-12019G
Add to Cart:
Item Specification:
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V 6.32A 120W
Connecter size: 5.5mm3.0 mm, with central pin inside(ref to the picture).
Power LED indicator
Outlet: 3-prong
Cord Cable: US/ UK/ EU/ AU plug
Warranty:12 months
Status: Brand new original & genuine
Replace Part Number:
ADP-120ZB BB,AD-12019G,BA44-00269A,AA-PA2N120,BA44-00152A,PA-1121-08,API2AD58,7018470000
Compatible Models:
Samsung Series 7 23.6-inch Touchscreen All-in-One
Samsung DP700A3D
Package includes:
1 X 19V 6.32A Samsung AD-12019G API2AD58 DP700A3D AC Adapter Charger Power cord