16V 4A Car Adapter charger Power supply for SONY VGP-AC16V7
  • Model: VGP-AC16V7
Add to Cart:
Input Voltage: 10V-15V max 10A
Output Voltage: 16V 4A 65W
Tip Size: 6.5mm x 4.4mm