15V 3A 45W DELL BA45NE0-01 PA-1E U939M AC Adapter Power supply
  • Model: U939M
Add to Cart:
Input Voltage: 100V-240V 1.2A
Output Voltage: 15V 3A
Power: 45W
Tip Size: 5.5mm x 2.5mm