TOSHIBA PK101V2260I B168-001 4H.B1680.001 /C Power Board
  • Model: B168-001
Add to Cart:
P/N:PK101V2260I
Input AC: 100V 2A 47/63Hz
Output DC:
5V
12V
24V
Size: 135x220mm