Product Description: ADP-180HB D Delta 19V 9.5A 180W Adapter Charger Input: 100-240V / 50-6
  • Model: Product Description: ADP
Add to Cart:
Product Description:
ADP-180HB D Delta 19V 9.5A 180W Adapter Charger
Input: 100-240V / 50-60Hz (Worldwide Use)
Output: DC 19V / 9.5A
Power: 180W
Connecter Size: 5.5*2.5mm