Power Board PK101V2270I B168-101 4H.B1680.001 For TOSHIBA TV
  • Model: B168-101
Add to Cart:
Model:
P/N:PK101V2270I
Input AC: 100V 2A 47/63Hz
Output DC:
5V
12V
24V
Size: 135x220mm