original Lenovo 20V 6.75A T440p T540p ADL135NLC3A AC Adapter
  • Model: ThinkPad T440p T540p ADL135NLC3A
Add to Cart:
Item Specification:
INPUT: 100-240V, 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20V 6.75A 135W
Connector: Square Yellow With Pin (ref to the picture)
Outlet: 3-prong
Cord Cable: US/ UK/ EU/ AU plug
Warranty: 12 months
Status: Brand new original & genuine
One Power cord is included with this adapter for FREE(fit your country)
Replace Part Number:
Compatible Models:
Lenovo ThinkPad T440p T540p Notebook
Package Included:
1 x original Lenovo 20V 6.75A T440p T540p ADL135NLC3A AC Adapter