Original Acer Aspire V15 Nitro VN7-592G-71JF 135W AC Adapter
  • Model: Aspire V15 Nitro VN7-592G-71JF
Add to Cart:
Original 19V 7.1A Acer Aspire V15 Nitro VN7-592G-71JF 135W AC Adapter
Item Specification
100% Original Genuine OEM Acer 135W AC Adapter.
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V 7.1A 135W
Connecter size: 5.5mm2.5 mm (ref to the picture).