Original 90W Sony Vaio VGP-AC19V44 AC Adapter Charger Cord
  • Model: Sony Vaio VGP-AC19V44
Add to Cart:
Input Voltage: 100V-240V 50-60HZ 1.0A
Output Voltage: 19.5V 4.7A 90W
Plug Size:6.5mm * 4.4mm