Original 45W Dell DA45NM131 04H6NV Notebook AC Adapter power
  • Model: Dell DA45NM131
Add to Cart:
Item Specification:
100% Original Genuine OEM Dell 45W AC Adapter.it is new style.
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V 2.31A 45W
Connecter size: 4.5mm3.0mm,with central pin inside (ref to the picture).