Original 44W AC Adapter Cord For Sony VAIO Fit 13A SVF13N22SB
  • Model: Sony VAIO Fit 13A SVF13N22SB
Add to Cart:
Input Voltage: 100V-240V 50-60HZ 1.0A
Output Voltage: 19.5V 2.0A/5V 1.0A
Brand: Sony AC Adapter Charger
power cord: AU, UK, EU, USA ( fit your country)
Status: Brand new, Geniune Original
Warranty: 12 months
Package :
1 X Original 44W AC Adapter Cord For Sony VAIO Fit 13A SVF13N22SB Cord