Original 240W Slim Dell ADP-240AB B 6RTJT AC Adapter 19.5V 12.3A
  • Model: Dell ADP-240AB B
Add to Cart:
Input Voltage: 100V-240V 50-60HZ
Output Voltage: 19.5V 12.3A 240W
Tip Size: 7.4mm * 5.0mm,with central pin inside (ref to the picture).
Brand: Dell AC Adapter
power cord: AU, UK, EU, USA ( fit your country)
Status: Brand new, Geniune Original
Warranty: 12 months
Package :
1 X Original 240W Slim Dell ADP-240AB B 6RTJT AC Adapter 19.5V 12.3A