Original 20V 8.5A Lenovo ADL170NDC2A ADL170NLC3A AC Adapter Cord
  • Model: Lenovo ADL170NDC2A
Add to Cart:
100% Original Genuine OEM 20V 8.5A 170W For Lenovo AC Adapter
Input Voltage: 100V-240V 50-60HZ 3.0A
Output Voltage: 20V 8.5A 170W
Tip Size: Square mouth with pin
Brand: Lenovo AC Adapter
power cord: AU, UK, EU, USA ( fit your country)
Status: Brand new, Geniune Original
Warranty: 12 months
Compatible models:
Lenovo ADL170NDC3A ADL170NCC3A ADL170NDC2A
Package :
1 X Original 20V 8.5A Lenovo ADL170NDC2A ADL170NLC3A AC Adapter Cord