Original 19V 1.58A Asus Eee PC 1005HR EXA1004EH AC Adapter
  • Model: Asus Eee PC 1005HR
Add to Cart:
Original 19V 1.58A Asus Eee PC 1005HR EXA1004EH AC Adapter charger
Specification:
AC Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
DC Output: 19V 1.58A 30W
Condition: 100% NEW Genuine Original
Usage: Laptop AC adapter
Connecter size: 2.5mm*0.7mm