Original 19.5V 9.2A MSI WT60-2OJi716H11B ADP-180NB BC AC Adapter
  • Model: MSI WT60-2OJi716H11B Mobile Work
Add to Cart:
Item Specification:
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V 9.2A 180W
Connecter size: 5.5mm 2.5mm, Barrel tip (ref to the picture).
Outlet: 3-prong
Cord Cable: US/ UK/ EU/ AU plug
Warranty:12 months
Status: Brand new original & genuine
Replace Part Number:
ADP-180NB BC,S93-0404190-D04
Compatible Models:
MSI WT60-2OJi716H11B Mobile Workstation
Package includes:
1 X Original 19.5V 9.2A MSI WT60-2OJi716H11B ADP-180NB BC AC Adapter