Original 19.5V 9.2A MSI GT70 ADP-180NB BC AC Adapter
  • Model: MSI GT70 AC Adapter
Add to Cart:
Item Specification
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V 9.2A 180W
Connecter size: 5.5mm 2.5mm, Barrel tip (ref to the picture).