Original 19.5V 9.2A Clevo P655RE3 ADP-180NB BC AC Adapter power
  • Model: Clevo P655RE3
Add to Cart:
Item Specification:
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V 9.2A 180W
Connecter size: 5.5mm2.5 mm (ref to the picture).