Original 19.5V 2.31A Dell LA45NM140 HA45NM140 AC Adapter
  • Model: Dell LA45NM140
Add to Cart:
Item Specification:
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V 2.31A 45W
Connecter size: 4.5mm3.0mm,with central pin inside (ref to the picture).