Original 130W Lenovo ADP-150NB B FSP FSP130-RAB AC Power Adapter
  • Model: Delta ADP-150NB B
Add to Cart:
Original 130W lenovo Delta ADP-150NB B FSP FSP130-RAB AC Power Adapter Charger
Specifications:
  • AC Input: 100 ~ 240V 50 ~ 60Hz
  • DC Output: 19.5V 6.7A 130W
  • Connector: 6.0mm * 3.0mm
  • Cord Cable: USA UK EU AU plug
  • Color: Black
  • Package Include: AC Adapter and Power Cord
  • Condition: Brand New, 100% Original manufacturer