Original 12V 1.5A HP 786509-001 A018R00FL AC Adapter power 5-pin
  • Model: 786509-001
Add to Cart:
Original 18W HP 786509-001 A018R00FL AC Adapter Charger Cord
Input Voltage: 100V-240V 50-60HZ
Output Voltage: 12V 1.5A 18W
Tip Size: 5-pin
Brand: HP AC Adapter
power cord: ( fit your country)
Status: Brand new, Geniune Original
Warranty: 12 months
Package : 1 X Original 18W HP 786509-001 A018R00FL AC Adapter Charger Cord