NEW Slim 20V 6.75A AC Adapter Lenovo ADL135NLC3A PA-1131-72 3620
  • Model: LENOVO ADL135NLC3A
Add to Cart:
NEW Slim Genuine Original 135W 20V 6.75A AC Adapter Supply for LENOVO ADL135NLC3A 36200609 PA-1131-72
Features:
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz