NEW Sandan DC0750300 7.5V DC 300mA AC Power Supply Adapter Transformer
  • Model: NEW Sandan DC0750300 7.5V DC 300
  • 863 Units in Stock
Add to Cart:
Item Name:
NEW Sandan DC0750300 7.5V DC 300mA AC Power Supply Adapter Transform
Model:DC0750300
Input:120V AC 60HZ
Adapter Output Voltage: DC 7.5V DC 300mA
Adapter Plug Size:5.5 x 2.1mm