NEW Original Delta ADP-230EB T 230W 19.5V 11.8A AC Adapter 4PIN
  • Model: Delta-ADP-230EB-T-4pin-230w
Add to Cart:
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V 11.8A 230W