NEW Original 19.5V 11.8A MSI GT72 Delta ADP-230EB T AC Adapter
  • Model: Delta ADP-230EB T
Add to Cart:
Item Specification:
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V 11.8A 230W
Connecter size: 7.4mm 5.0mm, ,with central pin inside