NEW KTC KA12D090030024U 9V DC 300mA AC Adaptor Class 2 Power Supply
  • Model: NEW KTC KA12D090030024U 9V DC 30
  • 841 Units in Stock
Add to Cart:
Item Name:
Model: KA12D090030024U
Input: AC 100-240V / 50-60Hz (Worldwide Use)
Adapter Output Voltage: 9V DC 300mA
Adapter Plug Size:5.5mm X 2.1mm