NEW Kicker iKICK iK501 iK500 ZK500 AC Adapter for 08ZK500 09IK501 KSAS0652200270M2
  • Model: NEW Kicker iKICK iK501 iK500 ZK5
Add to Cart:
nput: 100V-240V AC (USA plug+EURO adapter);
Output: DC 22V, 3A;