New Genuine SONY VGP-AC19V51 AC19V50 19.5V 4.7A USB Hub Portaba
  • Model: VGP-AC19V51
Add to Cart:
New Genuine SONY VGP-AC19V51 AC19V50 19.5V 4.7A USB Hub Portabal AC Adapter VPCZ
Model: VGP-AC19V51
Conditon: 100% GENUINE ORIGINAL BRAND NEW from SONY
  • Output Voltage(V): DC Output:19.5V, USB Output:5.0V 2ports
  • Output Current (A): DC Output:4.7A, USB Output:1.5A 2ports
  • Voltage Support (V): 100-240V AC
  • Item Type : 100% Genuine Original Brand New Liteon Adapter
  • Power Consumption without load (W): 0.5W or less