New genuine Samsung AA-AV0N12B 12pin to VGA adapter cable USB
  • Model: AA-AV0N12B
Add to Cart:
Condition: tested working 100%
Available: In Stock
Payment:PayPal, Credit card
Warranty: 30 days
Color: Black
Category: Cable
Weight: 0.2KG
Product Dimensions: 190mm
Part number:AA-AV0N12B
Compatible models:
Samsung series 3 11.6"