NEW Csec CSD0900300U-22 AC Adapter 9V 300mA
  • Model: NEW Csec CSD0900300U-22 AC Adap
Add to Cart:
Product Description:
Csec CSD0900300U-22 AC Adapter 9V 300mA
Model Number: CSD0900300U-22
Input: 120V 60Hz
Output: 9V 300mA