NEW CSD0900400U-33 AC Adapter 9V 400mA CSD0900400U33
  • Model: NEW CSD0900400U-33 AC Adapter 9
Add to Cart:
Product Description:
CSD0900400U-33 AC Adapter 9V 400mA CSD0900400U33
Model: CSD0900400U-33
Input: 120V 60Hz
Output: 9V 400mA