NEW Condor D12200 AC Adapter 35-12-200D 12V 200mA 0.2A 3512200D
  • Model: NEW Condor D12200 AC Adapter 35-
Add to Cart:
Product Description:
Condor D12200 AC Adapter 35-12-200D 12V 200mA 0.2A 3512200D
Model Number: D12200
Input: 120V 60Hz
Output: 12V 200mA