NEW Clevo 19.5V 9.2A 180W AC Adapter Charger ADP-180NB BC
  • Model: Clevo 19.5V 9.2A 180W
Add to Cart:
Input Voltage: 100V-240V 50-60HZ 2.5A
Output Voltage: 19.5V 9.2A
Power: 180W
Tip Size: 5.5mm x 2.5mm
Brand: Clevo 19.5V 9.2A 180W AC Adapter Charger