NEW AC-DC Adaptor MW48-0502000 5V DC 2A 2000mA Class 2 Power Supply
  • Model: NEW AC-DC Adaptor MW48-0502000 5
  • 369 Units in Stock
Add to Cart:
Item Name:
Model:MW48-0502000
Input: AC 100-240V / 50-60Hz (Worldwide Use)
Adapter Output Voltage: 5V DC 2A 2000mA
Adapter Plug Size:5.5mm X 2.5mm