NEW 200W 19.5V 10.3A HP A200A00AL-HW01 HSTNN-CA16 AC Adapter
  • Model: A200A00AL-HW01
Add to Cart:
Features:
■Input: AC 100V - 240V 2.9A 50-60Hz
■Output: 19.5V 10.3A 200W
■Colour: Black
■Connecter size: 7.4mm*5.0mm (ref to the picture).