NEW 12V 5A 60W LCD12V5A60W-5.5 x 2.5mm for AG NEOVO F-415 Monitor LCD TV Charger
  • Model: NEW 12V 5A 60W LCD12V5A60W-5.5 x
Add to Cart:
Specifications:
Item Name: LCD12V5A60W-5.5 x 2.5mm
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 5A
Adapter Power: 60W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5 x12mm